Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell tennem ha NEm tudok...

Mit kell tennem ha NEm tudok bejelentkezni az MSN-embe?

Figyelt kérdés
Nem tudok bejelentkezni A legujjabb MSN messengerbe Sőt még a régibe sem:S:S egyfolytában a 80048820 as hibát kapom és követtem még a hibaelháritási utmotatót is de sehogy sem akar bejelentkezni Pedig semmi hiba sincs Még amit irt is hogy mit kell tenni ebben az esetben azt is megcsináltam SEGITSETEK LÉGYSZIVES:S:S
2009. okt. 18. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Google?! Amúgy én már láttam egy pár ugyanilyen kérdést itt is...

(1) Amit tenned kell:


1. Indítsd el az Internet Explorert, kattints az Eszközökre, majd az Internetbeállítások opcióra. A felugró ablakban válaszd a Kapcsolatok fület. Kattins a Helyi hálózati beállításokra. A Proxykiszolgáló használata a helyi hálózaton (Ezen beállítások nem vonatkoznak a telefonos és virtuális magánhálózatokra) melletti box ne legyen bepipálva! A Beállítások automatikus észlelése viszont legyen bepipálva!

2. Lépj ki az MSN-ből, majd a Start menü Futtatás ablakába írd be a következőt: regsvr32 softpub.dll . Indítsd újra az MSN-t.

3. Győződj meg róla, hogy a rendszeridő pontosan van beállítva (jobb alsó sarokban kattints kétszer az órára).

4. Nézd meg a tűzfalad beállításait. Győződj meg róla, hogy a tűzfalad engedélyezi az MSN futását. Próbálj meg kikapcsolt tűzfallal bejelentkezni.


(2) Amit tenned kell:


Ha a fenti leírás nem oldotta meg a problémádat, akkor valószínűleg NETGEAR Wireless Routert használsz. Meg kell nyitnod a Netgear beállításait, és egy picit bele kell javítanod.


1. Nyisd meg a böngésződ (Internet Explorer ajánlott).

2. A címhez írd be: 192.168.0.1

3. A saját ISP jelszavaddal és felhasználóneveddel lépj be.

4. Írd be az admin jelszót is.

5. A képernyő bal oldalán menj az Advance menu-be.

6. Klikkelj a WAN set-up-ra.

7. Az MTU Size értékét írd át 1400-ra!

8. Okézd le, majd indítsd újra a géped.



Forrás: [link]


//Levi//

2009. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!