Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftban hogy tudnék...

Minecraftban hogy tudnék online játszani saját világban pár haverommal?

Figyelt kérdés
Lanon tudom hogy kell játszottunk is már úgy, de kicsit messzebb laknak és így is jó lenne :) sajnos annyirag nem ismerem... Gondolom saját szervert kell indítani kb 4-5 embert elvisz egy gép? Meg ehhez vmi programot vagy segítséget tudtok nyújtani? :)
2013. júl. 16. 17:25
 1/3 anonim válasza:
[link] minecraft_server.1.6.2.exe-ra kattolj.itt a szerver
2013. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akk jó irányba indultam el, ez már megvan :D de kipróbálni még nem volt időm :/ és ezt simán elindítom és kész? Mindenki jöhet rá vagy hogy? És már eleve mentett világot be lehet tölteni? Bocsi, csak meg nem is próbáltam, ezért van ennyi kérdésem :D ja, és hogy ez annak is négy akinek törtje van? Csak mert ugye nem mindenki használ eredetit :)
2013. júl. 16. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon teszteli a számítógépet a gép: [link]

Ha tört játékod van, akkor kizárólag offline módban játszhatsz a szerveren, ez annyit tesz, hogy az tud felcsatlakozni a szerverre aki azon a hálózaton van, mint amin te.

Másik dolog az, hogy amikor elindítod elsőre a szervert, generál több fájlt is mellé. A server.properties fájlban van egy olyan sor, hogy online-mode, ezt változtasd át: true-ból -> false-ba.

2013. júl. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!