Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XP probléma valaki megoldás?

XP probléma valaki megoldás?

Figyelt kérdés

eddig windows 7 em volt amikro bekapcsoltamm és betöltött a win 7 op rendeszer akkor egyböl lehetett csatlakozni

egyszer csak elkezdett kékhalálozni aztán feltelepitettem windos xp sp3-al és amikor az bkapcsoltam várni kellet vagy öt percet mig a tüzfal valamit kiirt ott oldalt és mig a helyi kapcsolat ikon megjelent...ezért mindig várnikell 5 10 percet mig tudok netezni valaki erre megoldás?


2013. júl. 18. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
AMD-s VGA-d van?
2013. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
öö én ehez nem nagyson értekk de a vga az atiradeon 1950 series
2013. júl. 18. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézz be az eszközkezelőbe, és ha van olyan a hangeszközöknél, hogy ATI High Definition Audio Device akkor azt tiltsd le. Nálam is ez okozta a lassú indulást.
2013. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem nem az indulás lassu hanem h lassan jön be az h helyi kapcsolat és igy adig nem lehet csatlakozni mig oldalt meg nem jelenik
2013. júl. 18. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor tisztázzuk, én lassú indulás alatt azt értem, hogy megjelenik az asztal, a tálca, majd rá 5-10 percre jelennek meg a tálca sarkában a vírusirtó, a tűzfal, a hálózat ikon stb, és egészen addig szinte használhatatlan a gép.
2013. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen igy van de ha a modemet lehuzom akor egyböl bejön minden de nekünk minden nettel,modemmel igy volt.
2013. júl. 21. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Már egyszer írtam, hogy mit csinálj: "Nézz be az eszközkezelőbe, és ha van olyan a hangeszközöknél, hogy ATI High Definition Audio Device akkor azt tiltsd le. Nálam is ez okozta a lassú indulást."
2013. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!