Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért laggol? (alul a kérdés)

Miért laggol? (alul a kérdés)

Figyelt kérdés
Rajt a laptopomon a cod7 és a fifa13 és még sok más de ezen a 2 észrevettem (a többivel mostanában nem játszottam) hogy egyszermár fent volt a cod7 most megint feltettem akkor nem laggolt ment simán lagg nélkül és ma reggel gondoltam fifázok egyet hát az lagg nélkül ment (persze mind2 full grafikán) most az is folyomatosan megállás nélkül nem nagyon de aprón laggol folyamatosan ezt mi okozhatja? A merevlemez lassan megtelik ez is közrejátszhat?
2013. júl. 19. 10:58
 1/5 A kérdező kommentje:
mármint a cod7 is elkezdett laggolni
2013. júl. 19. 10:59
 2/5 A kérdező kommentje:
+ most még azt is észrevettem hogy ha lapotváltok és youtubeon szól a zene akkor belaggol de már nagyon idegesít -.--.-.-.-.-.-.--.-.-.
2013. júl. 19. 11:53
 3/5 A kérdező kommentje:
a zene
2013. júl. 19. 11:53
 4/5 soccerway ***** válasza:
2013. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen kliens laggom van de ezzel semmit nem tudok kezdeni mivel minden megfelel főleg a ram az van bőven 8GB csak nem fogy el és mondom eddig FULL grafikán vitte mind2 játékot
2013. júl. 20. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!