Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Obs problémák, tudnátok segíteni?

Obs problémák, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

1. A speedtest 1.18 mb-s feltöltést mér,ezzel lehet már steamelni valami alacsony szinten? Ha igen akkor milyen beállításokat ajánlotok hozzá?


2. Ha fájlba próbálok menteni, akkor miután beléptem programba (full képernyős) akkor csak feketeséget mutat, és csak az egér látszik. Mi lehet a gond?


2013. júl. 19. 11:49
 1/3 soccerway ***** válasza:

1. stream-et akartál írni?


2. Ezt írd le érthetően

2013. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Igen azt, de azért ezt ki lehetett volna találni :)


2. Nem is így teszem fel a kérdést, inkább máshogy. Amikor elindítom a streamet, akkor még az aszalt tökéletesen veszi, meg a böngészőt is, de ha belépek egy olyan programba, ami nem windows mode-ba, hanem fullscreenbe van, akkor csak sötétséget meg az egérmutatót lehet látni a felvételen, pedig én láttam az ablakot, amikor felvettem. Amint kilépek ebből a programból, az asztalt megint mutatja. ( Minden programmal ezt játssza )

2013. júl. 19. 17:48
 3/3 soccerway ***** válasza:

Ha 1.18 Mbit az elég kevés, de pár emberre elég.


A másik az program beállítás kérdése, ki kell választani a forrást hogy ne az asztalt vegye hanem a játékot, ha végképp nem megy van neki saját fóruma ott nézelődhetsz.

2013. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!