Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a The Sims...

Miért nem indul el a The Sims 3? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Mindig ha új kiegészítőt telepítek, csak azzal lehet játszani. A húgom is akarja használni, de nála ugyanez van. Ha újratelepítem, nem használ semmit. Mit tegyek?

2013. júl. 20. 19:12
 1/5 Lunala ***** válasza:
Az, hogy az elején, mikor elindul, az utoljára feltett(és kijött) kiegészítőt mutatja, nem azt jelenti, hogy az alap nem indul el. A kiegészítők lényege, hogy csak bővítik az alapjátékot. Új ruhák, tárgyak, interakciók, stb. Szóval ne ijedj meg, az egész sims elindul, nem csak a kieg :)
2013. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De most telepítettem a Sims 3 szigetvilágot, betettem az alapjáték CD-jét nem ment. Betettem az összes kiegészítő CD.jét, de csak a Szigetvilággal ment.
2013. júl. 20. 20:13
 3/5 Lunala ***** válasza:
Azért, mert az az utoljára kijött kieg. Ha fel van téve, akkor azzal indul el az egész. Ha az nincs, akkor a sorban előtte megjelenővel indul (ami fenn is van persze, szóval ha nincs meg az Egyetem, akkor nyilván nem azzal indul).
2013. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De amelyiket utoljára telepítettem fel csak ONLY azzal hajlandó menni.
2013. júl. 20. 20:24
 5/5 Lunala ***** válasza:
Igen, így szokott lenni. De minden egyéb dolog benne van a játékban, nem csak az ahhoz a kiegészítőhöz tartozó cuccok.
2013. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!