Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kapok kék halált amikor...

Miért kapok kék halált amikor csatlakozni akarok az internetre Windows 8 alatt?!

Figyelt kérdés
Feltelepítettem simán a Windows 8-at, de ha akarok csatlakozni a netre egyből kapok egy aranyos vigyori fejet, és hogy hiba történt üzit ezért újraindul a rendszer! Mi lehet a probléma oka?! A hálókártyám amúgy nem alaplapi hanem egy elég régifajta, lehet hogy ez a baja!?
2013. júl. 21. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A hálózati kártya driverét feltelepítetted?
2013. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem telepítettem semmit, mivel win 7-en is simán ment eddig minden!


Amúgy Realtek RTL 8139 hálókártyám tipusa!

2013. júl. 21. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt van hozzá driver:

[link]

Telepítési útmutató:

"

1. Go to Device Manager (right click on My Computer, choose Manage and then find Device Manager in the left panel)

2. Right click on the hardware device you wish to update and choose Update Driver Software

3. Choose to select the location of the new driver manually and browse to the folder where you downloaded the driver

"

2013. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megoldodott a problémám... átdugtam az alaplapi hálókártyára amit eddig nem ismert fel egy tetves windows se, ez meg igen! Érdekes! :P
2013. júl. 21. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!