Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tölcsek le az nfs...

Egy go... kérdése:

Honnan tölcsek le az nfs carbon hoz egy grafika patch et? Már kerestem de nem találtam

Figyelt kérdés
tudnátok linket küldeni?

2013. júl. 22. 19:41
 1/3 anonim válasza:

*töltsek

[link]

2013. júl. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fuck you te meg ezt tanuld meg
2013. júl. 26. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

valaszolo te tiszta hulye vagy most ezel kemenykec asziszed hogy most nagy gyerek vagy na most van hiba az irasaba szt akor mivan hu de nagy dolog fu de utalom az ilyen kerkedo bunkokat aki aszt hiszi hogy kulomb a masiknal kozbe nem

kerdezo neked nem eleg hogy beteszed full grafikara a jatekot aszthiszem hogy nincs is hozza olyan ami mukodne ha leis toltod nem hiszem hogy mukodne ense talaltam de ha talalsz akor meg koszonem ha elkuldened a linket privadba meg enis keresek hatha megtalalom aszt ami megy is es elkuldom

2013. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!