Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a böngészőből...

Hogy lehet a böngészőből kiszedni a babylont meg a delta search-ot? Fhuuu. Valaki segítsen pls

Figyelt kérdés

Kitöröltem programok telepítése és törlésekből.Megnéztem keresővel is a cromból. Megnéztem bővítményekből is,de nincsen benne.Új vírusirtót is raktam föl (Avastot) + 5ször átvizsgáltam gyors vizsgálattal meg egyszer teljes vizsgálattal de nem talált fertőzött fájlt .

De amikor újlapot nyitok be bejön a Delta Search :@

Amikor meg újraíndítom akkor meg bejön mind a két lap ....


Lécci valaki mondja meg hogy lehet kiszedni :(( már azon vagyok h kivágom a gépem az ablakon :///////



2013. júl. 23. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, én simán kitöröltem őket a vezérlőpultos listából, eltávolítottam a bővítményt, majd kezdőlapnak visszaraktam Google-t meg Chrome esetén azt is beállítottam, hogy ne a Delta legyen a böngésző megnyitásakor a kezdőlap.
2013. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer már volt ilyen de simán megcsináltam de most nem bírom kitörölni...
2013. júl. 23. 11:52
 3/4 anonim válasza:
Dettó ez a bajom.K*rvára idegesít -.-" Segítsen valaki !!
2013. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szintén úgy jártam. Most tettem fel pár órája a Win-t mondom kell egy ki ez-az ilyen alap progik. el is kezdtem feltenni. De a Daemon tool-ból sajna egy picivel nekem a vinyón régebbi volt, így hát telepítés után mindjárt felajánlotta a frissítés lehetőségét. Nahh innen kezdődtek a gondok hogy, a fene vinné el finoman fogalmazva! Bár csak ne frissítettem volna azt a retket. már 4-5 órája a netet bújom hogy a vérbe lehet letakarítani. Írtak már itt sima kezdőlapos vissza állítást meg alkalmazás uninstallálását, de ezek hatástalanok!!!!

Természetesen a regeditben is rákerestem és töröltem mindent de ez sem elég! Na most újabb ötleteket várunk! Vaaaagy marad a rendszer újrarakása! Mondjuk ha azzal kezdek már rég letudtam volna az egész cullangot! XD

2013. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!