Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Modellezés elkezdése hogyan?...

Modellezés elkezdése hogyan? 3ds Max programot kezdtem el gyakorolni, ti hogy kezdtétek el? Tutorial videók, leírások, könyvek alapján, tematikát eltudnátok mondani?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én régebben csináltam 4 évig a modellezést (legfőképpen Blenderbe), de 3ds max-ba is született képem.


Csinálj nagyon sok tutorialt. Amennyit csak tudsz. Nem kell mindjárt a legnehezebbekkel kezdeni, nézz valami egyszerűt. Eleinte nehéz lesz (tutorialok alapján is néha nehéz megtalálni 1-1 menüpontot), de menni fog az. Szép lassan rá fogsz jönni, hogy mi mire jó, apránként utána fogsz nézni stb.

2013. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt van pár alap tutorial videó. Van több oldal, lapozd végig és amelyiket szeretnéd megnézni, akkor hát rajta :D (van rengeteg más is ...)

2013. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek.
2013. aug. 2. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:

én okj suliban tanultam meg modellezni mozgóképi animációkészítő szakon, autodesk softimageban, persze előtte is csináltam már modelleket

itt van egy suli előttről:

[link]

suli után:

[link]

2013. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Letudod írni a címét a sulinak?
2013. aug. 6. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!