Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell eltávolítani a...

Hogyan kell eltávolítani a Delta-search (keresőt)?

Figyelt kérdés
sajna már letöltöttem pedig én csak egy filmet szerettem volna. a google chrome-os beállításokban már az összes dolgot töröltem vagy eltávolítottam vagy már nemtudom ami a delta search al volt kapcsolatos mégsem csinállt semmit, mégsem tünt el. megtaláltam azonban az angol oldalát és leszerettem volna fordítani a google fordítóval de egy csomó hülyeséget írt ki kérlek szépen segítsetek ez a delta search valami borzasztó!! itt az oldal: [link]

#Chrome #delta #borzadáj
2013. aug. 8. 18:06
 1/7 anonim válasza:
Chrome-nál Beállítások --> Keresés --> Keresőmotorok kezelése.. --> És ott törlöd a Delta Search-et az x-el és kész..
2013. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÉN kitöröltem a keresőmotork közül, a googlet beállítottam alapnak és még a bővítmények közül kitöröltem meg még minden mást próbáltam eltávolítani de semmi nem történt!! mit tegyek?
2013. aug. 8. 18:18
 3/7 A kérdező kommentje:
kérlek sagítsetek az a valami már nagy kikészít
2013. aug. 8. 18:18
 4/7 anonim válasza:
A vezérlőpultnál nézted? A telepített programok listájánál bent van?
2013. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most megnéztem és eltávolítottam és már kezdtem örülni de nemtörtént semmi :((((
2013. aug. 8. 18:29
 6/7 A kérdező kommentje:
szerinted ilyenkor még mit lehet csinállni?
2013. aug. 8. 18:30
 7/7 belapus ***** válasza:

Tanulmányozd át ezt:


[link]

2013. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!