Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programot szeretnék ami...

Olyan programot szeretnék ami lejátsza az undf hang vagy videoformátumot?

Figyelt kérdés
Lehetőleg több lejátszó érdekelne mert eddig amit próbáltam (KMPlayer, Vlc, Media Player Classic) nem játszák le. És a KMPlayer kiegészítőjét nem támogatja a Proceszorom. Ezért érdekelne több lejátszó is.

#program #videó #Vlc. undf #lejátszó programok
2013. aug. 11. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az undf nagyon gyanús. Gyanús, hogy az Undefined vagyis "meghatározhatatlan" kifejezésből jön, így jó eséllyel semmivel nem fogod lejátszani, mert az egy sérült fájl...
2013. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit az a három nem játszik le, az vszeg doc...
2013. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez szerintem nem gondvagy hiba a fájban ugyanis magát a videot már így szedem le és nem jelez hibát sehol sem leszedásnél, vagy ha információt kérek róla. A Vlc lejátszó azt kiírja hogy: A VLC nem támogatja a(z) „undf” hang- vagy videoformátumot. Sajnos nem tehet semmit ennek kijavításáért.

Ezért érdekelne valami komoly program.

2013. aug. 12. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondom, szerintem ez nem video vagy hangfájl. Attól hogy leszedéskor nincs hiba, attól még feltöltéskor is sérülhet és ilyen kiterjesztésű médiafájl meg hogy undf nincs is...
2013. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a fájl kiterjesztése? Nincs esetleg betömörítve, vagy feldarabolva az a fájl több felé?
2013. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem a Sony tv vesz fel M2TS formatumban es nem hajlando lejatszani semilyen pc szoftver. Csak a tv tudja lejatszani amit felvett. A VLC nekem is undf hibat irt ki. probaltam atnevezni MTS-re de az sem segitett. nincs olyan kodek pakk ami lejatsza. Valoszinuleg lekodolt cuccrol van szo. Aki esetleg talalkozott az en problemammal segithetne.
2017. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak. Ez nem probléma, ez így működik. A TV saját formátumban vesz fel amit semmi nem tud lejátszani, ezzel akadályozzák a műsor terjesztését...
2017. febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!