Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez fura nem? Nem tudom mi ez...

Ez fura nem? Nem tudom mi ez hol tudom leszedni?

Figyelt kérdés

újra lett húzva a gépem cd vel de a hang nincs rajta lenne ötletetek mit tegyek..?

a gépem: acer travelmate 4021WLMi és mit kéne csinálnom h legyen hangerő szabályzó a gépen? help fontos!



2013. aug. 13. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
oprendszer és bit?
2013. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 levis56 ***** válasza:

Amíg a drívereket nem töltöd le nem jelenik meg a hangszóró ikon a tárcán és hang se lesz addig.

[link]

2013. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tulajdon képp én cseppet sem értek ehez..
2013. aug. 13. 22:22
 4/8 levis56 ***** válasza:
Kattints rá a kék szinü linkre az előző válaszomban a megnyíló ablakban találsz felsorolást,hogy milyen operációs redszerekre lehet letölteni a drivereket (illesztőprogramokat),ha windows 7-ed van kattints arra ha xp akkor arra
2013. aug. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 levis56 ***** válasza:

AZ előző válaszom nem jó ne vedd figyelembe viszont telepítsd ezt a programot ez magától kikeresi a neked megfelelő drívereket és azokat telepítsd,lassú de ingyen nincs más megoldás pláne ha nem értesz hozzá,minden amit kikeresett a program egyenként kattints rá és telepítsd más dolgod nincs vele.Nem kaptál a géphez driver telepítő cd-t?

Ha van tedd be a cd lejátszóba majd az telepíti csak el kell indítani.Kattits erre a linkre és telepítsd ezt a progit. [link]

2013. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sajnos cd-m az nincs mivel a géphez csak magát a gépet kaptuk 1 töltővel és 1 táskával.. a táska nem lényeg :D
2013. aug. 14. 11:40
 7/8 levis56 ***** válasza:
Akkor használd az előző üzenetben küldött linket.
2013. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gábor69 ***** válasza:
Zöld kéz levis56-nak. :)
2013. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!