Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsung laptopra windows 7?

Samsung laptopra windows 7?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy samsung (ativ book np270) notebookot, de azt olvastam, hogy a samsung laptopokra nem lehet windows 7-t tenni. A samsung laptopoknál ugye alap op. rendszer a freeDOS, de láttam az általam kinézett cuccot windows 8-as op. rendszerrel is. Megvegyem az olcsóbbat feeDOS-sal, majd telepítsem rá ( ha tudom) a win. 7-et, vagy a drágábbat (amire elvileg rá van téve a win. 8) ?

2013. aug. 20. 00:46
 1/5 soccerway ***** válasza:
Valószínűleg valamit félreolvastál, vagy hülye volt a szöveg írója. Ha dossal veszed, neked kell rá valami oprendszert telepítened nyilván való. Ha windowsal veszed, akkor többet fizetsz mintha dossal vennéd, cserébe lesz rajta egy jogtiszta windowsod.
2013. aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem AtivBook 470-em van. Gyárilag Win8-cal jött, viszont a betöltőképernyőn Windows logó helyett Samsung jelenik meg,... szeretem a win8-at, de volt egy program, amihez a 7 kellett volna, ezért pendrive-ról fel akartam tenni (az Ativ 4-es szériában nincs optikai lemezmeghajtó). Felismerte a pendrive-ot, el is kezdett telepiteni, aztán egy pontnál megállt, újraindult, és onnan kezdve se kép, se hang. Visszavittem, közölték, hogy hardverhiba, kaptam azonnal helyben egy másikat. Azóta nem próbáltam, inkább megvettem 5 dollárért a Start8 nevű programot Win8-ra
2013. aug. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Én most nem tudom melyik ATIV Book -ról beszélsz, millió van belőle az az np270 -est meg meg se találtam a Samsung honlapján. Viszont megnéztem párat az újabbak közül, és fent volt hozzájuk a Windows 7 driver is, ergo lehet rá Windows 7 -et telepíteni.
2013. aug. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

"inkább megvettem 5 dollárért a Start8 nevű programot Win8-ra"


Minek? Kb. úgy egy tucat ingyenes start menü program van Windows 8 -ra...

2013. aug. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
POC: mert ezt használtam az előző win8-as gépemen is, csak azon törve. 3,34 eurót nem sajnáltam rá, tetszett is, stb...
2013. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!