Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépem nem jó, mit csináljak?

Scream167 kérdése:

A gépem nem jó, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A gépemet újra akarom telepíteni mert azt írja ki hogy elromlott egy fájl.Ezzel nem is lenne probléma,azzal van bajom hogy a cd valamiért nem indítja el a telepítést pedig kiírja hogy a boot cd OK.Ennek ellenére tovább lép mindíg és a rossz windowst adja be ami nem indul el.Van két telepítö cd-m windows 7,XP.Mit csináljak szerelöhöz nem akarom vinni mert most nincs pénzem.

2013. aug. 20. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

volt nálam is egyszer olyan hogy amikor elindult a telepítés és kiírta hogy hardver eszközök keresése mindig újraindult mert hibás volt a ramom, lehet nálad is valami hardveres hiba miatt nem megy tovább


vagy nálad már akkor ijraindul mikor elkezd bootolni cdről?

2013. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem indul újra hanem a telepitést nem indítja el. Olyan mintha nem is lenne benne cd tovább megy fekete lessz a képernyö kb 1-2 percig aztán azt írja a windows nem indítható mert az alábbi fájl hibás vagy nem található.<Windows root>/system32/ntoskrnl.exe.Telepítse újra a fenti fájlt.Nekem ezt írja ki
2013. aug. 20. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:
telepítő lemezeket rendszerindító lemezként kell kiírni cd-re nem sima adatként sokan elfelejtik, viszont ha máskor már használtad ezeket a lemezeket és jó volt akkor nem tudom mi lehet a baja
2013. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gábor69 ***** válasza:

Amikor nekem csinálta ezt , külön kábelre tettem a CD meghajtót és a vinyót .

[link]

2013. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!