Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy az eredeti...

Miért van az, hogy az eredeti windows 7 azt írja ki, hogy aktiváljam?

Figyelt kérdés
Minden egyes indításnál feljön az ablak,hogy kérem aktiválja a terméket.... újra telepítés nélkül meglehet oldani másképp? Amit feldobott fájlt, hogy töltsem le és utána haladjak tovább a microsoft oldalán megcsináltam de még mindig kiírja....

2013. aug. 20. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy eredeti még aktiválni kell. Ezt elég egyszer megcsinálni. Ha újratelepítenéd is aktiválni kéne, ez elkerülhetetlen, úgyhogy az aktivációs ablakban írtakat kövesd ahhoz, hogy aktiváld. Ha OEM változatban van meg a Windows (így vetted, vagy előtelepítve kaptad) és esetleg megváltozott egy olyan kulcsfontosságú elem a gépedben, mint az alaplap (ahhoz van az aktiváció kötve), vagy valami ilyesmi, akkor nem tudod aktiválni többé elvileg.

Az is lehet, hogy túl sokszor telepítetted újra és azt hiszi a májkrémszoft, annyi különböző gépre tetted fel. (meg van szabva az is, hányszor rakhatod újra...)

Ez esetben fel lehet őket hívni telefonon és készségesen segítenek.

(az eredeti Windows előnye, hogy jár hozzá támogatás is elvégre)

2013. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:
2013. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 hónapja telepítettem fel először és 2 hete adja ki ezt az ablakot.... aktiváltam is utána egyből -.-. Köszönöm szépen a segítségeket! :)
2013. aug. 20. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos igen, a Windows-t minden további nélkül használhatod 30 napig aktiválás nélkül, de közben néha finoman emlékeztet, hogy bizony aktiválni is kell (ez történt nálad is). Ha lejár a 30 nap, akkor nem tudod tovább használni, amíg nem aktiválod. (úgy tudom)

Ha aktiváltad, elvileg nincs más teendőd.


Nézd meg ezt:

Start menü -> Számítógép -re jobb klikk -> Tulajdonságok

görgess le. Ha azt írja aktiválva van, minden rendben.

2013. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!