Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ennek a billentyűszűrésnek mi...

Ennek a billentyűszűrésnek mi az értelme, ha egyáltalán van? Valaki eltudná magyarázni?

Figyelt kérdés
Mi a fenéért kellett ezt belerakniuk? Sokáig nem tudtam használni a billentyűt mert amikor lenyomtam egy gombot, akkor csak pittyeget a hangfal és nem tudtam írni nagy nehezen tudtam visszaállítani. És gyakran előjön ez a beragadó billentyű baromság mikor játszok és nyomni kell a shiftet, nem látom ennek értelmét, mert ha beragad az egyik billentyűm azt én is látom. Ilyen hülyeségekkel rakják teli ezt a rohadt oprendszert. Nem normálisak!
2013. szept. 2. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
azért jó mert néha van pl olyan kobináció hogy ctrl+shift+alt+b és olyankor ha be van ez a funkció kapcsolva akkor nem kell egyszerre 4 billentyűt nyomni hanem elég csak egyenként
2013. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez kisegítő lehetőség.

Le van írva, mire jó:

[link]

2013. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 2xSü ***** válasza:

Alapvetően különböző fogyatékkal élők miatt került bele. Így azok is tudják használni a billentyűzetet, akiknek valamiféle problémájuk van a mozgáskoordinációval. A fő kérdésre ez a válasz.


Hogy miért így kell aktiválni, azt én sem igazán értem, lehetne erre jobb módszert is találni. Viszont egyszerűen kikapcsolható az egész, amit telepítésenként egyszer kell megtenni, és onnan nincs több gond vele.

2013. szept. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!