Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 alkalmazások?

Windows 8 alkalmazások?

Figyelt kérdés

elég egyszerű kérdésem van, én sajnos nem értek ehhez a windows 8-hoz, most még bonyolultnak is tűnik, de vettem egy laptopot (természetesen segítséggel), amin ez fut, de nem tudom, hogyan kezeljem. arra már rájöttem, hogy belépek az office-ba és olyan az egész képernyő mint azelőtt, de pl van olyan hogy játékok menü. ott elkell fogadni valamit... az jó? ingyenes meg ilyenek? elszabad fogadni? vagy nem? és mit lehet még tudni erről a windows 8-ról. sajna abszolút nem értek hozzá, gondoltam hátha itt tudna segíteni valaki...

köszönöm szépen előre is..


2013. szept. 2. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Játékok menü használata maga ingyenes, de vannak játékok, amelyért fizetned kell (bankkártya adataidat meg kell adni hozzá, így ha nincs megadva, nem kell aggódnod, nem fognak csekket küldeni:)).

Régebbi felületet máshogy is el tudod érni, az "Asztal" nevű csempével is. Ha nem vagy kibékülve az új start képernyővel, a StartIsBack olcsó kis programmal egészen meg lehet szelídíteni (Windows 7 szerűvé lehet alakítani).

Windows 8-at a Microsoft úgy tervezte, hogy érintőképernyővel is lehessen kezelni, ezt az egyre terjedő tabletek miatt látták szükségesnek. Szerintem ez nem sikerült a legjobban, hagyományos beviteli eszközökkel (billentyűzet-egér) nehézkes használni.

2013. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!