Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám a win7-emet...

Hogyan tudnám a win7-emet visszarakni xp-re?

Figyelt kérdés
Régen xp-m volt,de felraktam a 7et és a gép nem akarja felismerni a hangkártyámat,szóval vissza kellene raknom xp-re talán akkor működne.Vagy a másik lehetöség h letöltök 1 drivert,de sehol nm tudtam találni olyat ami működött volna.Lehte hogy az a gond hogy nincs akitiválva a win7-em??

2013. szept. 3. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem az aktiválás hiánya a probléma. Milyen alaplapod van?
2013. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aktiválás hiánya nem okoz ilyet. Szerintem vegyél egy hangkártyák (használtan 1-2 ezer forint) mert áprilisig el kell felejteni az XP-t.
2013. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van hangkártyám,csak nem ismeri fel a gép.Elég hülye vagyok a gépek terén,csak keveset értek hozzá :/ Aztsem tudom hogy hogy nézzem meg az alaplapom
2013. szept. 3. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes e miatt visszarakni, nekem is win7 van, mindig meg lehet oldani rajta mindent, ha nem ok, kérj meg vkit nézze meg aki ért hozzá.
2013. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rakd fel az ingyenes CPU-Z programot, ez a motherboard fülön kiírja, hogy milyen alaplapod van.
2013. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beírod google-ba a hangkártya nevét meg mellé hogy Driver Download! Letöltöd feltelepited és enyi! :) Szerintem jobb a WIN 7 ! :) Bár te tudod ha egy Driver miatt visszaraknád a régit!
2013. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Telepítsd ezt a progit [link] és megoldja a gondod. ;)
2013. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megpróbálok minden módszert :)
2013. szept. 4. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!