Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hang probléma mit csináljak?

Hang probléma mit csináljak?

Figyelt kérdés
A 6 éves laptopomra telepítettem a windows 8at, 64bites verzióját, és nem jó a hang állandóan recseg, miközben azt írja az eszköz megfelelően működik. Ami a laptophoz van driverek, azokat nem tudom felrakni mert hibát ír ki gondolom nem kompatibilisek a programok. De minden tökéletesen működik és gyorsan csak a hang recseg. Leszedtem a hangkártyámhoz való win 8as 64 bites driverét azt engedte, hogy felrakjam, de azóta még jobban recseg a hang :D mit tegyek? Ja és nem a windowsal van a baj mert az asztali gépemen jó minden. Válaszokat előre is köszönöm.

2013. szept. 4. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha külső hangszórót csatlakoztatsz a gépedhez ( fülhallgató, 2.1-es hanszóró) akkor is recseg?
2013. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csacsi2 ***** válasza:

Recsegés folyamatos?

Akkor a túlvezérlést kellene megszüntetni a hangkártya beállításaiban, ill. a mikrofonnál van olyan hogy mic. boost, lehet az gerjeszti.

[link]

A hangtulajdonságok beállításainál nézd meg nem állítódott-e el mono-ra.A speciális/teljesítmény -nél vedd le a hardveres gyorsítást. Ennyit tudok mondani, lehet valamilyen fizikai hiba okozza.

[link]

Tudom a képek xp, de win 8 on is van csak meg kell találni!

2013. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, délután kipróbálom, fülhallgatót ha csatlakoztatom akkor is recseg a hang. Igen folyamatosnak mondanám a recsegést de például zenében ha csendesebb rész van akkor csendesebb a recsegés, ha erőteljesebb akkor a recsegés is meg nő, néha néha 2-3 másodpercre megszűnik aztán visszatér.
2013. szept. 5. 08:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott a dolog, bitmélység meg a mintavételi gyakoriságot levettem cd minőségre, alapból a legjobbra állította be és azért recseget, köszönöm a segítségeket,
2013. szept. 5. 18:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Hét be szarok, már megint nem jó, tegnap jó volt aztán ma reggelre megint recseg de már nem olyan vészesen :S
2013. szept. 6. 08:04
 6/6 anonim ***** válasza:
kérdezö ! nekem is gondom van a windows 8 on most a hanggal nekem meg a windows hang állandóan trilázik vagy mi nem mozdithatóm az egeret meg lapot se vállthatok mert vége
2013. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!