Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Xp-n érdemes használni...

Kriszmo78 kérdése:

Windows Xp-n érdemes használni az Advanced System Care-t? Stabilabb, esetleg gyorsabb lesz a rendszer?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen..én is ájánlom,,nekem is az van
2013. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 soccerway ***** válasza:
stabilabb nem lesz tőle a rendszer, mert a felhasználó kattintásai ellen nem véd.
2013. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Inkább instabillá teszi...

Fel kellene ébredni és nem hinni ezekbe a hülyeségekbe.

Hetente elég a ccleaner,de az attól sem lesz gyorsabb semmi,nem arra van az se.

Gyorsítás nem program függő,max ha be beszéled magadnak.

2013. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Töltsél le még ram-ot.xD :D
2013. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 levis56 ***** válasza:
Ha nincs rendszeresen karbantartva ,töredezettség mentesítve, regisry tisztítva a rendszerben egyre több szemét ,hiba keletkezik hogy végső soron belassul majd össze is omolhat a rendszer,használd nyugodtan az említett programot én is rendszeresen karbantartok vele is,észrevehető a simább működés pláne gyenge gépeken ajánlott de ha lehet pro verziót használj mindből,hogy teljes takarítást végezhess.
2013. szept. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ccleaner és egy defrag elég.

Ehez nem kell ilyen sz.r kavaró programok mint a Advanced System Care..

H*lyéket tudják csak behúzni ezekkel,azt csodálkozás van ha valami nem 100as utána.

Én sem ajánlom az ilyen fajta "programokat".

2013. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 levis56 ***** válasza:
Hülye az a tanulatlan rokonod aki így nevelt én írtam egy véleményt ami nálam bevált nem minősítettelek a kérdező majd eldönti mi a jó neki,azért mert te lusta vagy pár percet rászánni rendszerkarbantartásra az a te dolgod aztán csodálkoztok hogy havonta kell újrarakni az op rendszert,én a saját káromon tanultam meg hogy ez elengedhetetlen. Újratelepítés után több ezer hiba és biztonsági kockázatot javít ki az Adveced System Care és ez csak egy része a hibáknak a többit más progikal lehet leszedni.
2013. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 soccerway ***** válasza:
Levis56 vannak akik ésszel használják a windowst és nem kell havonta újratelepíteniük, sőt még rendszerkarbantartó regisztri tisztító programokat sem használnak. Tehát aki nagyon "laikus" azon az ilyen programok se sokat segítenek általában.
2013. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 levis56 ***** válasza:
8: Tiszteletben tartom mindenki véleményét kinek így kinek úgy,én a tapasztalatomról írtam nem mondtam hogy kötelező,csak tele a fórum olyan kérdésekkel,"miért tölti be sokára a böngészőt a gép? Miért nem tudok megnyitni egy alkalmazást sem?" Tapasztalatom szerint ezt vírus csinálja vagy a karbantartás hiánya. Jó szándékkal írtam nem vagyok tévedhetetlen de arogáns egoista válaszok amit nem is én tettem fel azért dühítőek,pláne ha nem is a kérdezőnek szól hanem egy harmadik félnek.
2013. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 levis56 ***** válasza:
Egyébként minden bántás nélkül,hogy lehet ésszel használni a windowst?Sok mindent tanultam meg az itteni válaszokból azzal hogy csak olvasgatom a kérdés felelet írásokat,mit takar az ésszel használni mert ez így nagyon tág meghatározás?
2013. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!