Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom szerkeszteni...

Hogyan tudom szerkeszteni WORD-ben a képet?

Figyelt kérdés
Word 2003-as változat. Beilleszettem a képet, és ugye jobb egyérgomb, de a "KÉP SZERKSZTÉSE" nem aktív! Módosítanom kellene a kép méretét, mert túl nagy, de így lehetetlen, mit kell tennem?

2013. szept. 19. 14:24
 1/6 tabaki ***** válasza:
Kijelölted? Látszik körülötte a keret?
2013. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudomásom szerint nem kell kijelölni, elég ha csak belekattintasz jobb egérgombbal. De ha 2-őt kattintok rá BAL egérgombbal, nem történik semmi. Vagy hogy értetted?


Sőt, így normál állapotjában, meg sem jeleníti a beillesztett képet, csak egy vékony kerettel jelzi, hogy ott a kép. Ha mg belekattintok, akkor kis fekete kockákkat jelzi a kép széleit.

Csk "Nyomtatási kép" funkcióban lehet megnézni a beillesztett képet.

2013. szept. 19. 14:36
 3/6 tabaki ***** válasza:
Milyen nézeten vagy? Nekem itt csak 2010-es van, de megpróbálok visszaemlékezni. Egyébként meg miért nem a kis fekete kockákkal állítod a méretet, ha már megjelentek?
2013. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:

Ja, csak a sima belekattintásra gondoltam.

A Kép szerkesztése nálam is inaktív, szerintem mást jelent, mint gondolod. Átméretezni a Méret és pozícióval is tudsz.

2013. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A "Kép szerkesztése" menü alatt kellene lenni olyannak, hogy Kép méretezése (cm szerint: magasság, szélesség), kép színének állítása (tónus, fényerősség) stb. Sokszor csináltam már ilyet, de mivel oda nem tudok belépni, így "megette a fene az egészet" :(


Méret és pozició? Ilyenről nem tudok.

2013. szept. 19. 19:46
 6/6 tabaki ***** válasza:
Hááát, valószínűleg a verziók különbözősége miatt elbeszélünk egymás mellett, félő, hogy nem tudok segíteni.
2013. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!