Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rossz Windows Live. Javítás...

Rossz Windows Live. Javítás hogyan?

Figyelt kérdés
Sehogysem lehet megmenteni a hangulatjeleket, ha úrja telepíteném a messengert? Az az alapszitu, hogy ma történt valami, és vmi dll elveszett a system mappából. Ezt letöltöttem, és visszahelyeztem, most meg azt írja az alkalmazás inicializálása nem megfelelő. Tudom ezt javítani? Vgy tegyem újra a live-ot? A hangulatjeleket sehogy nem lehet megmenteni?
2009. nov. 5. 22:34
 1/3 A kérdező kommentje:
ááá most nézem nem csak a windows live nem jó... tehát vmi ttényleg letörlődött ahogy gondolotam... vmi Virsual C++ asszem
2009. nov. 5. 22:57
 2/3 A kérdező kommentje:

de ezt hogyan tudom javítani??? minden Visual dll fájlt kicseréltem amit találtam neten, de a Windows live, az egész office család, és az Ad-aware vírusírtó sem működik.. Azt írja az alkalmazás iniciálása nem megfelelő..

Az Ad-aware azt írja, az eljárás belépési pontja(?_Xfunc@tr1@std@@YAXXZ) nem található a DLL-ben(MSVCP90.dll)> Ez a dll-t is megkerestem, mert előtte azt írta hiányzik.. Mi lehet a gond? Egyébként ha nem menthető érdemes kipróbálnom a windows Vistát? vagy win 7 de az nincs még meg csak angolul.

2009. nov. 6. 17:51
 3/3 Boti466 ***** válasza:
Ha a system mappádból tűnnek el a dolgok akkor az már elég gáz... DLL fájlokat pedig nem szabad cserélgetni. A kérdésre annyira nagyon nem tudok válaszolni.
2014. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!