Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a régebbi verziójú (8.5-ös) msn-embe?

Figyelt kérdés
Mikor be akarok lépni, kijön egy kis ablak hogy csak akkor jelentkezhetek be ha letöltöm az új, 9-es verziót. Más is írt már nekem ezzel a problémával de nem tudtam neki segíteni. Most az msn készítői mindnekit rá akarnak venni arra hogy az új verziót használják? Nekem jobban tetszett a régi. Mit tehetek?
2009. nov. 6. 04:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a régi jobban tetszett. Sőt mikor kijött a 8.0 én még mindig 7.5-t használtam. Csak aztán egy idő után azzal se lehetett bejelentkezni. Valószínű, hogy most mindenkit a 9.0ra akarnak áttéríteni elég erőszakos módon.
2009. nov. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen énis erre tippelek, de nem tudom miért jó ez nekik. Áh nagyon nem tetszik az új..még megosztási mappa sincs benne pedig az eléggé hasznos :S
2009. nov. 6. 05:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs más megoldás, fel kell telepíteni az újat. A régit már nem engedi használni.
2009. nov. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én még nem próbáltam ugyan, de elmentettem régebben egy leírást a 7.5-re...állítólag nem erőszakoskodik, ha így telepíted. Próbáld ki.

"Xp-n remekül fut a messenger 7.5

letölthető innen

[link]

csak az első futtatás után jobb klikk a

C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe

fájlon válaszd a futtatás nt4 kompatibilis üzemmódban

és már nem fog dumálni hogy töltsd le a 8-ast meg live-ot."

2009. nov. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta kipróbáltam 8.5-re...sikerült belépnem.
2009. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a megoldas:


a program filesben a windows live mappaban kell ezzel felülirni, ugy hogy a 8.5 van telepitve. és igy hagyja hogy használd redesen. nekem megy tökéletesen.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!