Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Galaxy S2-n meg lehet-e és ha...

Galaxy S2-n meg lehet-e és ha igen hogyan/milyen programmal változtatni az ID-t?

Figyelt kérdés

Le akartam tölteni egy szoftvert, de használtan vettem a telot, nem fogadja el, kellene rá másik ID

Nem rrot-olt készülék, van e valami progi, amivel meg tudom változtatni, és ha igen hogyan?

angol tudásom karcsú, és nő vagyok, pls :)



2013. szept. 27. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem inkabb egy gyari reset kene neki, a programok leginkabb a google fiokhoz kotodnek, nem az adott eszkozhoz.
2013. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, és azt hogy? Én is meg tudom azt csinálni, vagy telefonoshoz vigyem?
2013. szept. 27. 21:03
 3/5 MayDay86 válasza:

nem kell telefonoshoz vinned! sőt ne vidd mert nem éri meg!

nem kell mást tenned mint: Beállítások/biztonsági mentés és vissza állítás/Gyári adatok vissza állítása.Ki fogja írni hogy minden adat törlődik a telefonról stb stb...

rányomsz hogy telefon vissza állítása, egy kicsit vársz újra indul a telefon és onnantól kezdve te magad állítod be a telefont a saját Google fiókoddal meg azt töltesz le amit akarsz. Az előzőleg rajtalevő programok törlődnek! Tehát olyan mint ha ujj lenne. Ha bármi van szólj nyugodtan segítek szívesen!

2013. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi a segítséget, ha valami nem megy, írok privit.

Holnap nekiesem.

Az lenne még a kérdésem, hogy új google fiókkal is tudom csinálni? illetve az id megváltozik így?

Köcce :)

2013. szept. 28. 19:28
 5/5 MayDay86 válasza:
ment PÜ !
2013. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!