Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gameranger --- TPLINK router...

Xerox30 kérdése:

Gameranger --- TPLINK router FIFA 11 probléma!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki, aki jártas a témában, és tényleg okos megoldást írhat, annak várnám a válaszát, a következő problémával kapcsolatban!

Gameranger --- TPLINK router FIFA 11 probléma!!! mióta vettem a routert, szinte állandóan tűzfalproblémát ír ki a gameranger!! Kipróbáltam számtalan megoldási lehetőséget a sok közül, pl . : udp 16000 re való beállítása! Sikertelenül zárult a próbálkozás! néha, ritkán felenged akadálymentesen, de azt szeretném elérni hogy ez a probléma ne álljon fennt! Várom a másnál fellépet probléma eszközölésének lehetséges megoldásait!



2013. szept. 28. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Állitsd be kivételnek a routerodban vagy kapcsold ki a tűzfalat,bár én nem hiszem hogy az lenne a hibás benne,ha egyszer megy,máskor meg nem. Én inkább a szolgáltatódra tippelek vagy a virusirtóra.
2013. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
2013. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a virusirto is kozbe szolhat de annak kicsi az eseje inkabb tedd be kivetelnek mert a tuzfalad akadajoza csak egy kicsit zakant es van mikor engedi nem tudom mer de ha a tuzfalat ki is kapcsolod de nem teszed kivelnek akkor meg mindig lehet hgy nem enged fel a masik az a net lehet mas mar nem jelenthet problemat
2013. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!