Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki, aki ért ehhez tudna...

Valaki, aki ért ehhez tudna segíteni nekem? A többit lent találod.

Figyelt kérdés

Tehát...Az lenne a helyzet,hogy egy segítőkész emberkére lenne szükségem.Mivel,én nem vagyok egy nagy gépguru,így a következő dolog megvalósításához is nagy,nagy segítségre lenne szükségem.Mégpedig ez lenne az a bizonyos dolog:

Egy oldalon sorozatot vezetek,és ezt szeretném klippekbe is megcsinálni.Vagy esetleg a második évadához klippemiert.Szerintem levettétek...Tehát..A következőt képzeltem el:

-Hogy lehetne ehhez egy videót csinálni?Pl:felteszek képeket(mivel a szereplők úgyis kitaláltak) és esetleg alá szinkront.Ez megvalósítható-e?Ugyanis,azt sem tudom - sajnálatosan -,hogy szinkront honnan lehetne szerezni (szinkronhangot),valamint olyan jó minőségű programot,ami 1=ingyenes,2=könnyen kezelhető.

Nagyon szépen megköszönném,ha valaki segítene nekem ennek megvalósításában.Ha nem lehet - akkor először is,léci ne hülyézz le,mert én sem vagyok tökéletes -,ha meg igen,akkor írd le nekem.Jól jönne!

Ja,és én ezt nem a Youtubre akarom feltenni...Nem oda szánom.



2013. okt. 1. 17:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!