Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul el a Windows,...

Poncius kérdése:

Nem indul el a Windows, folyamatosan a kekhahalal jon be. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Egy hete formataltam a gepemet, ujraraktam mindent. Most allandoan kekhalal problemam van.
2013. okt. 6. 13:45
 1/7 A kérdező kommentje:
2013. okt. 6. 13:48
 2/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg csökkentett módban elindítani. Induláskor az F8 gombot nyomogasd, ha elindul lépjél ki rendesen
2013. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg a telepito CD-vel van a hiba. Probaltam ujratelepiteni a Windowst, de hibat ir ki. Elkerek egy masik telepito CD-t, aztan megprobalom azzal.
2013. okt. 6. 15:00
 4/7 A kérdező kommentje:

Sikerult az ujra telepites, formataltam minden patriciot. A windows mar elindul, de a kekhalal problema meg minddig fennal. Kerdeztem az egyik ismerosomet, o kicsit jobban ert hozza. Azt mondta lehet a virus beedte magat az alap rendszerbe, vagy lehet a merevlemezzel van a baj.

Az lenne a kerdesem: hogy tudom a virust torolni az alaprendszerbol? Illetve honnan lehet tudni, hogy van-e problema a sata merevlemezzel?

2013. okt. 16. 12:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Tedd fel még egyszer a kérdést, hátha tud valaki segíteni
2013. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miutan tobbszor formataltam a teljes merevlemezt, ujra raktam mindent, feladtam. Tovabbra is fennalt a problema. Elvittem egy ismerosomhoz, aki szetszedte a gepet, majd ujra osszerakta. Ezutan elmult minden problema. Valoszinuleg kilazult valamelyik csatlakozas, talan a merevlemez kornyeken es ez okozta a gonddot.
2013. okt. 20. 12:38
 7/7 A kérdező kommentje:

Akinek rendszeresen kekhalal problemaja van, 2 dolgot tudok ajanlani: teljes formatalas (ha rendszerproblema van), leellenorizni hogy minden tokeletesen illeszkedik.

Ha a problema tovabbra is fennal, akkor valami tonkrement, illetve haldoklik.

2013. okt. 20. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!