Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet sony vegas pro...

Hogyan lehet sony vegas pro 11 be avi-t berakni?

Figyelt kérdés

Mikor behúzom sony vegasba az AVI videót akkor azt írja hogy nem tudja megnyitni, neten sok mindent találtam ami állítólag megoldja a problémát de nekem egyik se működött.

Ugyan ez van az mp4 el is, azt se fogadja el.

Nem bírom felfogni hogy egy ilyen jól kidolgozott program ezt a két alapvető formátumot nem fogadja el...

Na mindegy, ha valakinek van javaslata hogyan lehetne megoldani légszíves írja le


2013. okt. 6. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt telepítsd: [link]
2013. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem de ugyan úgy nem nyitja meg...sony vegas-ban nem kell valamit beállítani??
2013. okt. 6. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom megnézni, mert már kitakarítottam a gépről. De úgy emlékszem, hogy nekem gond nélkül ment az avi pro 12-ben.
2013. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor valahonnan leszedem 12-t aztán megpróbálom azzal.
2013. okt. 6. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:

A Vegas (feltétel nélkül) csak tömörítetlen (uncompressed) AVI-t, illetve MPEG-et képes megnyitni és kezelni. Hangtömörítésből pedig a WAV, MP3 és AC3 formátumokat kezeli.

VirtualDub-al át tudjuk konvertálni tömörítetlen AVI-ba az anyagunkat.


[link]


Akkor ezért tudtam AVI-t szerkeszteni...

2013. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
VirtualDub-ban hogy lehet átkonvertálni avi-t?
2013. okt. 6. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott a link, le van írva, de majd én elolvasom helyetted és bemásolom a lényeget: "tömörítetlen AVI-t készítsünk egy tömörített állománból, akkor: 1. Nyissuk meg a VDub-ban a filmünket. Video fül -> Full processing; majd ismét video -> compression -> uncompressed. Majd audio fül -> Full processing; Ismét audio -> compression -> no compression (PCM). Majd File -> Save as AVI."
2013. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Át konvertáltam VirtualDub-al, most már sony vegas megnyitja csak az a baj hogy fekete a képernyő az egész videón, media player-el is ha megnyitom csak nagy feketeség van.

Valamit nem jól állítottam be VirtualDub-ban?

2013. okt. 7. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!