Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jarból Exe, hogyan?

Jarból Exe, hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy jar fileom, egy játék indítója (mint pl minecrafté). Szeretnék egy exe-t ami ugyanúgy elindítja a jart, csak éppen exe. (régebben már megcsináltam valami programmal ( [link] de ez fizetős, a nem fizetős meg gagyi (minden változtatást levéd) régebben sikerült megcsinálni egyet ezzel de már nem tudom elérni a nem fizetős, feltört változatát. Valaki esetleg tudna segíteni hogy csinálhatnám meg máshogy/hogy tudnám elérni a feltört változatot? ( http://www.youtube.com/watch?v=Q2SoSB2C1LQ ez volt ami régen működött de most nem tudom elindítani nem fogadja el a serialt...)
2013. okt. 20. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

A jar az mobiltelefonos játék (régebbi telefonokra). Az exe az windowsos fájl.

Nem tudod átkódolni a fájlt.

Ha sikerül is elindítanod a játékot gépen( virtualizálós programmal), iszonyat ronda lesz a játék, mivel kiskijelzős telefonra tervezték.

2013. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
"A jar az mobiltelefonos játék" Jujj... csak tudném h hogyha valakinek fogalma sincs valamiről, akkor miért próbál meg segíteni... :/ Hülyeséget beszélsz, de azért kössz? Másvalaki tudna segíteni?
2013. okt. 20. 20:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!