Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel lehet lejátszani úgy...

Mivel lehet lejátszani úgy egy feliratot hogy akkor induljon mikor nézem az online filmet?

Figyelt kérdés
Pontosabban hogy elindítom a programot kikeresem a winchesterről a feliratot elindítom az online filmet és valahogy egy időbe látni a filmet és a feliratot.
2013. okt. 22. 21:18
 1/3 Csxeba ***** válasza:

Egyszerűen: sehogy

bonyolultabban: nem tudom, biztos meg lehetne valahogy, de nincs értelme. Inkább töltsd le valahogy a filmet, vannak olyan programok, vagy böngésző kiterjesztések, amikkel le lehet "lopni" az online filmes oldalakról a filmeket. Utána keresel feliratot és kész.

2013. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen értem, de ez inkább egy sorozat és a 3. évadától van csak feliratosan szóval kb 60-70 részt kellene letöltenem az amúgysem olyan gyors internetemmel
2013. okt. 22. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom van e olyan progi ami külön lejátsza csak a feliratot. Végső esetben elindíthatsz bármilyen filmet, amihez hozzánevezed a feliratot és onnan nézed...
2013. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!