Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítése probléma?

Windows 7 telepítése probléma?

Figyelt kérdés

A számítógép váratlanul újraindult, vagy váratlan hibát észlelt. A Windows telepítését nem lehet folytatni. A Windows telepítéséhez az "OK" gombra kattintva indítsa újra a számítógépet, és indítsa újra a telepítést.


Az alaplap támogatja a win7, sata mód bekapcsolva.

5 fajta win7 iso-t használtam: x86/x64 ultimate/enterprise hun/eng

Usb/DVD telepítésnél sem változott a hiba üzenet.

Volt hdd/ram csere.

Volt CMOS reset-> elem csere.

Partition magic-el is formatáltam

Xp kiválóan felkúszikrá.

registry-> [link] ->HKLocal machine/SYSTEM/SETUP/STATUS/ChildCompletion eztet kellene módosítani->Setup ig eljutok-> utána nincs STATUS se semmi újbóli system csatolás után sem.

Vélemény?


2013. okt. 22. 21:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Korrekt megoldást kérek nem valami sablon szöveget mint a többi hasonló kérdésnél...
2013. okt. 22. 21:28
 2/19 levis56 ***** válasza:
Képfájl írásánál lehet hiba,a legkisebb írási sebességgel írd,ha újraírható dvd van formázd a lemezt ne a gyors törlést használd, HDD formázás NTFS lassú mód,más nem jut észbe.
2013. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
új hdd-t vettem (2db wd-t) mindkettőnél ugyan az a hiba. OEM telepítő cd vel is kaki... pendrive alól is. 4x írtam az iso-t
2013. okt. 22. 21:47
 4/19 levis56 ***** válasza:
Nem az isóról beszélek az isó írása képfájlba közben az író is hibázhat és már nem fog települni a hiba miatt,a rendszer,a hibaüzenet erre is utalhat.
2013. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
OEM eredeti windows 7 enterprise is próbáltam, a többi dvd is korrekt-> sikerrel használtam őket
2013. okt. 22. 21:58
 6/19 A kérdező kommentje:
virtulboxba is gond nélkül felkúsznak
2013. okt. 22. 21:59
 7/19 A kérdező kommentje:
Amikor zárná le a telepítést-> szerintem akkor "szál el".
2013. okt. 22. 22:01
 8/19 levis56 ***** válasza:
Ha az xp simán felmegy akkor csak a telepítővel van a gond én másra nem tudok gondolni.
2013. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen igen. Nálam is ez motoszkál->

1 restart: felmegy a config

2 restart: befejezi az installt

3 restart: itt jö a normál/csökkentet mód indítása-> profil létrehozás első lépései-> hibaüzenet

a 2. restart befejezés végén akad el... csak mán nem tudom milyen iso-t img-t lökjek alá hogy bevegye végre...

2013. okt. 22. 23:08
 10/19 levis56 ***** válasza:
Torrentel próbálkoznál?
2013. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!