Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs rendesen hang, a...

Miért nincs rendesen hang, a the sufferingben?

Figyelt kérdés

Tudom, egyszer már kitettem a kérdést.. de próba szerencse.


Sziasztok!


Elővettem a lemezpolcomról a rég nem játszott, öreg "The Suffering" lemezemet. Korábban Windows XP-vel tökéletesen ment, azonban kb 2 hete váltottam Windows 7-re. A játék tökéletesen fut, de: Rengeteg hang hiányzik! Utánaolvastam, írták, hogy a 3D-s hangbufferelés izét ki kell kapcsolni.. én ezt megtettem. De így is rossz.. Több hang van már, de a zajok 40%-a még így is hiányzik. Alaplapi integrált hangkártyám van, de igazából mindig is az volt. Régen egy Asus P4p800SE-m volt, most egy Asus P5B VM.

Már mindent megpróbáltam.. driverfrissítés, onboard sound letiltása, codec, az összes kompatibilitás, hangminőség levétele, (hang hardvergyorsítás nincs), egyszerűen nem bírom működésre bírni.

Nagyon köszönöm.


2013. okt. 26. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb 3 hónapja vittem végig újra én is az első részt. Nekem minden rendben volt a hangokkal semmit nem kellett állítani. Egy lenovo laptopon am. Szal a driverrel lesz ott gond. Nem biztos h pont az újabb a jobb... Am win7 64 biten.
2013. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem Win7 32 bitem van, és kétfajta soundmaxot raktam eddig fel, egyikkel sem jó. Youtubon két végigjátszást is találtam, ahol olyan volt a hang mint nálam :) Pl néha nincs ajtónyílás hang, lövés hang, stb.
2013. okt. 26. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!