Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptopra érdemes telepíteni a...

Laptopra érdemes telepíteni a Ubuntut? Hogy tudom megoldani hogy két oprendszer muzsikáljon? Driverekkel mi legyen?

Figyelt kérdés
Másodlagos rendszerként akarom felrakni a linuxot a Toshiba L855-14HE laptopra. Pontosan miként tudom megoldani hogy ezzel együtt fusson egy másik rendszer: gondolok én itt egy Windows 7-re. A legsarkalatosabb pont mégis az hogy linuxos driverek nincsenek ehhez a típushoz. Internet hogy tudjam csinálni amit szeretnék azért nem lenne rossz.
2013. nov. 1. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb ha mar úgyis van egy működő Windows-of ha a Wubi-t használva telepíted, pontosan végig vezet mindenen

A driverek miatt ne aggódj, ameddig te kész a telepítés, a driverek is a gépen lesznek:)

2013. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*ameddigre

Autocorrect forever :D

2013. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy darab driver nincsen. A telepítés fel ment és működött is, csak épp a fontos része a driverek maradtak ki.Így internetezni se bírok.
2013. nov. 1. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez marha fura, akárhány gépre raktam eddig Ubuntu-d mindig leszedte a driver-eket (pedig voltak közöttük 15 éves gépek is)

Legújabbat raktad fel? Frissítéseket engedélyezted telepítés közben?

2013. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Notebooknál minden drivert le kell külön szedni.Még windowsnál is.
2013. nov. 1. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!