Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google+ profil leválasztása...

Google+ profil leválasztása youtube-ról? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy videóhoz akartam kommentelni és kiírta a youtube hogy válassz profilt. Arra mentem hogy nem szeretném a teljes nevemet használni, de nem fogadta el így rámentem a youtube felhasználómra. Amikor le akartam választani google+-ról akkor ez fogadott: [link] - nincs ott hogy leválasztás.

Minden feliratkozóm, feliratkozásaim és videóm is eltűnt.

hogyan lehetne ezt orvosolni? Előre is köszi!



2013. nov. 5. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott jobb fent az a kis sz*r, amin a profilképed is van, arra katt, fiókváltás, majd ott válaszd ki a listán a Youtube-osat.
2013. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak az a gond hogy ezen használtam a youtube-ot. ez volt a csatornám:(
2013. nov. 5. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy a Google Fiókodat vagy annak egy szolgáltatását, a Google+-t kapcsoltad össze a YouTube-val. A képből itéve a Google+-al.

Valóban eltűnt az egész YouTube csatornád. Mert én is beirtam, de Te is hiába irod be a YouTube keresőjébe a Heroldka Levi fh.nevedet, nem jön elő első találatként, pedig elő kellene jönni. A videoid, feliratkozásaid stb. nem tűntek el, csak a YouTube-Google+ kapcsolatodat kell helyrehozni.

Viszont ha már egyszer összekapcsoltad a Google+-t a YouTube csatornáddal, azt szétválasztani nem lehet. Ha törlöd a Google+-t, törlődik a Youtube is.

Menj rá a képeden megjelenő ablakban a Heroldka Levi fh.neved melleti "Szerkesztés a Google+-on" kék linkre, azon belül találsz rá megoldást.

Nézegess bele ezekbe is és ezeken belül az összes kék linkbe:

[link]

[link]

2013. nov. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!