Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen 3150IP championt...

Milyen 3150IP championt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Leginkább AD Carry, vagy AD szoktam lenni, bár supportként is elég jó vagyok és miden se vagyok annyira brutál rossz. Nézegettem Akalit, Gangplankot, Gragast, Karthust, Kassadint, Miss Fortunet, Mordkaisert, Nidaleet, Pantheont, Shent, twitchet és Xin Zhaot. Írnátok mindegyikről egy kicsit, hogy ezek milyenek?

2013. nov. 9. 10:38
 1/6 Mykola válasza:

Akali - erős mid, könnyen segíthetsz más laneknek vele, teamfightban ha ügyes vagy azonnal megölheted az ellenség ap/ad carryét.

Gragas - ha tudsz jól célozni akkor jó champ, bár neki van az egyik olyan utlija ami ronthat is a helyzeten (lásd még janna, xin).

Karthus - farm farm farm, ulti amikor kell. Team fight: ha nem halsz meg az jó, de ha meg is halsz az sem rossz :D

Kassadin - erős olyan szempontból, ha tudsz helyezkedni, akkor úgy ölheted meg az ellenség fontosabb tagjait, hogy nem is kapnak el (újra és újra).

Nidalee - szerintem nehéz champ, tudni kell vele helyezkedni, jól dobni a dárdákat, neadj isten még cica formban is tudni kell sebezni, de ha egyszer megtanultál vele játszani NAGYON erős.

Shen - jó tank, taunt ami egyben ugrás így falon keresztül menekülhetsz vagy üldözhetsz, uti teleportálás+shield nagoyn jó, csak ajánlani tudom.

Twitch - érdekes adc de szerintem gyenge mert ha nem védi senki akkor nagyon könnyen meghal.

Xin - nagyon jó jungler, knock up + slow + armor pen ezek mind hasznosak.

2013. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Twitch - érdekes adc de szerintem gyenge mert ha nem védi senki akkor nagyon könnyen meghal."


Ez így konkrétan MINDEN adc-re igaz :D

Amúgy nekem kedvenc adc-m, csak tudni kell játszani vele. Ami pedig nidalee-t illeti, sztem nem valami jó, az egyetlen sebző képessége a dárda, ami elől ki lehet térni.

A többiben nagyjából egyetértek az elsővel :D

2013. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az első azt hiszem ezeket hagyta ki:

Gangplank: régebben elég népszerű volt a crit-es build, bár most is találkozni vele. Igazából nem valami túl erős karakter de topon bármilyen papírabb championt meg tud enni.

MF: szerintem elég jó adc, legalábbis nekem egyike annak a kevés adc-nek akikkel nem garantált a lane elvesztése ha én kényszerülök arra a posztra.

Morde: nem sokat látni belőle, viszont elég erős tud lenni. Elég jó passzívja van, ha jól játszanak vele igen nehéz akár csak megsebezni a játék elején.

Pantheon: egész egszerű karakter, mindössze q-w-e-q ismétlése az egész. Használható topon és jungelben is, bár topon néhány karakter könnyen elbánik vele. A nehézsége az ultija, ami szinte csak teamfightokban használható, mivel könnyen ki lehet szaladni alóla.

2013. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nah hát ugye most ingyenes Karthus, mentem vele egyet. 10/5/1. (Az az 5 nem kéne oda :D)

De az ultija az hihetetlenül jó :D Meghaltam, újraéledtem, 3 ellenfél low hp-n volt, ulti, hopp egy triple :D

2013. nov. 12. 17:46
 5/6 anonim válasza:
Látom már meg van a választott, de beleszólnék valamit ebbe a "beszélgetésbe": Valahogy mindenki kihagyta Katát meg Blitz-et, akik (szerintem) a két legjobb champ a 3150-es kollekcióból.
2013. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az utolsó válasz törölve, nem olvastam el a leírást -.-
2013. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!