Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amióta a legújabb MSN van...

Amióta a legújabb MSN van fenn. Nem tudok belépni a programba. Hibát nem ír ki, mikor be akarok lépni tölt mintha belépne, majd visszadob a bejelentkezéshez. Miért nem tudok belépni az Windows Live Messnegerbe? Lent részletezem, hogy miket próbáltam.

Figyelt kérdés
Az alábbiakkal próbálkoztam. A program cserélése régebbire, sajnos olyat találtam csak amelyik frissíttetni akar. Ha nemet mondok nem enged tovább, ha igent felrakja a legújabbat, de nem tudok belépni. Explorert 8-ra cseréltem. Kapcsolat nélküli munkát ellenőriztem. Felraktam SP3-at. Beállításait explorernek ellenőriztem az alapján amiket több oldalon javasoltak. Futtatásba a javasolt dll-eket is lefuttattam. Újratelepítettem az egész gépet és a probléma maradt. Legújabb msn-be nem tudok belépni. Melyik az az msn ver. Szám amelyik nem akar frissíteni? 8. valahányason belül melyik, mert az volt fent és azt is javasolták valahol csak nem találom már azt a hozzászólást. Illetve a legújabb esetén kinek milyen ötlete van még azokon kívül amit megcsináltam. Segítséééég
2009. nov. 17. 16:18
 1/4 anonim válasza:
Hát telepíts fel egy 9.0 münködöképes msn-t =) mert 8.5-el már nem enged frissitést vár...
2009. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az MSN bugos. Ajánlom a Pidgint:

[link]

2009. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Xp-n remekül fut a messenger 7.5

letölthető innen

[link]

csak az első futtatás után jobb klikk a

C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe

fájlon válaszd a futtatás nt4 kompatibilis üzemmódban

és már nem fog dumálni hogy töltsd le a 8-ast meg live-ot.

2009. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. nov. 18. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!