Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok ajánlani megoldást a...

TBa kérdése:

Tudtok ajánlani megoldást a lent leírt problémára? E-mail | Thunderbird

Figyelt kérdés

Egy e-mail aláírás központosítása érdekelne engem, azaz ha egy helyen változtatom az aláírásban szereplő képet, vagy a képhez tartozó linket, akkor az mindenhol változzon, ahol használják.


Thunderbird klienst használunk. Jelenleg a fenti dolog úgy van megoldva, hogy a html aláírásban a kép ugyanarra a helyre mutat. Ez kicsit döcögős, mert viszont a képhez tartozó linket így nem tudom központilag megváltoztatni, illetve törölni kell a Thunderbird gyorsítótárát minden új képnél, hogy megjelenjen a kliensekben.


Esetleg egy változóba lehetne rakni a linket? A Thunderbird kezeli a php-t? Most ezt tesztelgetem.


A probléma adott, várom az ötleteket!



2013. nov. 21. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól értem? Te azt akarod elérni, hogy a már elküldött e-mailekben cserélődjön a kép?
2013. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A Thunderbird kezeli a php-t?"

Kevered a szezont a fazonnal. A Thunderbird egy levelezőprogram, e-mail kliens. A PHP pedig egy szerveroldali programozási nyelv, melyet rendszerint egy webszerver futtat.

2013. nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Csak próbálok ötletelni. :)


Nem, az szerintem elég "meredek" dolog lenne, ha a már elküldött e-mailek aláírását változtatná meg.


Lényegében, ha egy új üzenetet ír valaki, akkor van egy html-ben megszerkesztett aláírása, egy képpel ami a weben van, illetve a kép egy hivatkozás. Azt szeretném kivitelezni, hogy csak egy helyen kelljen megváltoztatnom (hely, ahova a kép mutat) a képet, linket és minden aláírásban változzon az, ha valaki új üzenetet ír.

2013. nov. 27. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!