Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 hiba?

NEMAKAROK kérdése:

Windows 8 hiba?

Figyelt kérdés

Üdv! Az lenne a bajom hogy: tegnap este felraktam a windows 8-at na ugye és alapból felrakta a videókártya verzióját 6.3 verzióval!Na megnézem a videókártya méretét és 8mb 128mb helyet!Ez mitől lehet? és nekem ugye megvan a driver letöltve de nem engedi flerakni sehogyse se eszközkezelőből meg simán se :S meg rányomtam hogy régebbi tipusú hardver ott kiválaszotttam a videókártya nevét és feliskrakta de azt irja:nem sikerült betölteni az illesztrő programot vagy vmi ilyesmit!


A videókártya tipusa:Intel gma 900!!!


Kérlek aki tud segíteni az írjon! :'(



2013. nov. 21. 14:45
 1/1 Fiso-Microsoft ***** válasza:

Kedves NEMAKAROK!

A Windows 8/8.1 átállás előtt érdemes meggyőződni, hogy minden szükséges driver rendelkezésre áll-e. Ahogy látom, az Intel már nem fejleszt GMA 900-ra és nem készítette el a szükséges szoftvert. Érdemes az Intel oldalain kutakodni további információért. Arra azért felhívom a figyelmet, hogy nem garantált, hogy a Windows 8-hoz készített meghajtó működik 8.1-en is.

2013. nov. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!