Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Különbségek a 24 és a 60 fps...

Különbségek a 24 és a 60 fps között. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt mondják a mozifilmeket 24 fpsel játszák. Tegnap voltam moziban, de nem érzem azt hogy az 24 fps lenne. Amikor cod2ben egyszer beállítottam, hogy maxfps 24. És úgy szinte rémes volt játszani, 24 fpsel nagyon "lagol" a kép számomra. De amikor moziban ültem semmi ilyet nem észleltem, teljesen normális volt a kép. De codban 24 és 60 fps ég és föld a különbség. Az avi-knak 25 fpsük van, de ott sem érzem ezt a rossz képjelenítsét. Aztmonják 25 vagy 24 fpsőtl már nem érzékel a szem a nagyot, de 24 és 60 fps codban mégis ég és föld. Én a saját szememnek hiszek, szerintetek?
2009. nov. 20. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Az játékban nagyon sokat számít mennyiszer frissíti a képet mp-enként. Videónál nem vészes mert ott átlagosan 30 fps szokott lenni. De játáknál minél több annál jobb.
2009. nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!