Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Biztonságos a TeamViewer és...

Biztonságos a TeamViewer és hogyan is működik? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Remélem megfelelő helyen van a kérdés. Szeretnénk úgy játszani egyik haverommal, hogy ő játszik én pedig nézem azaz ő a saját gépén játszik én pedig az enyémen nézem és segítek neki egyebek, de sajnos nem tudom, hogy kell és milyen program kell hozzá. Múltkor megtaláltam a TeamViewer és elvileg ez jó, de hogyan is működik? O_O Azaz alapból hozzá férnek a gépemhez vagy be kell állítani, hogy tudják irányítani és ez biztonságos? Tapasztalatok?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Kérlek ne nagyon szak nyelven válaszoljatok mert nem nagyon értek a gépekhez.



2013. dec. 1. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságos, mi céges szinten is használjuk.

Feltelpíted mindkét gépre, aztán megadjátok egymástnak az azonosítótokat (9 jegyű szám, teamviewer adja) és a jelszót ahhoz a géphez amelyikhez csatlakozni szeretnél.


Nagyon egyszerű beállítani, nagyjából bolondbiztos. Mondjuk azt nem tudom, hogy milyen játékról beszélsz de ha valami komoly, akkor valószínűleg akadni fog. Ezt más program sem fogja orvosolni. Próbáljátok ki.

2013. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már megoldottam máshogy :) De azért köszi a választ. :D
2013. dec. 1. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!