Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy mentesem le a Powerpoint...

Hogy mentesem le a Powerpoint bemutatómat?

Figyelt kérdés
Készítettem egy bemutatót, de sokszor volt már olyan hogy nem játszotta le a 2003-as vagy 2007-es Powerpoint a bemutatót, milyen formátumban mentsem le, hogy ezektől a hibáktól megkíméljem magam? pptx,ppt....stb?

2013. dec. 1. 18:49
 1/2 meganers válasza:
A kérdésedből ítélve 2010 vagy 2013-ast használsz. Ha .ppt-be mented, akkor a 2003-as is megnyitja, de előfordulhat, hogy nem jelenik meg minden helyesen - szimplán azért, mert 10 évvel ezelőtt még nem is létezett mondjuk az a formázási mód, amit az új verzióban használsz. A legjobb megoldás, ha a régi verziókhoz feltelepíted a kompatibilitási csomagot, és akkor mehet a .pptx is!
2013. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:
A Fájltípus beállításánál válassz valami olyat (a ppt-n kívül), ahol egy régebbi verzió van feltüntetve. Nem tudom a tiédben milyen lehetőségeket ajánl fel, de minimum 2002-vagy 2003 verzió szerepeljen benne. Arra számíts, hogy néhány dolgot, mint előttem is írták, esetleg nem fog tudni menteni abban a verzióban. Sőt, a fájlméret is lényegesen nagyobb lehet, mert a mentés előtti tömörítés csak a 2007-es verzió óta van benne.
2013. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!