Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Far cry 3 patch?

Far cry 3 patch?

Figyelt kérdés
Leszedtem a digital deluxe kiadást törrentről. A verziója 1.03, de a honosításhoz 1.05 kellene. Ha megpróbálom felrakni a következő patchet, akkor elkezdi a setupot, majd feljön az error. Nem találja a verziószámot. Hogy kellene patchelnem?
2013. dec. 6. 22:01
 1/6 Gryphon ***** válasza:
Próbáld meg felrakni az 1.3-ra. Nem minden játék esetében utasítja el, illetve nem megfelelően telepít...
2013. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egész egy baromság. Hidd el, én telepítettem 1.03 digital deluxe-ra (csak mellékesem megjegyezném) teljesen hiba mentesen fut a játék... Az hogy oda írták hogy 1.05 a kompatibilis az hülyeség. Nekem 1.03 verzión megy. Egyszerűen csak telepítsd fel és játssz!
2013. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tehát az 1.03-al is teljesen összefér a honosítás. Köszi akkor megpróbálom.

Amugy ezt nyomta ki mindig a nyelvválasztás után a patch:Could not retrieve version number! Installation will be aborted

2013. dec. 6. 23:22
 4/6 Gryphon ***** válasza:
Megy az 1.3-on is...így van..
2013. dec. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. dec. 7. 10:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Full ugyan ez lett volna a kérdésem, köszi rácok tényleg megy 1.3-on is! (NEM EREDETI)
2016. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!