Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minden alkalamazásba 10másotpe...

Minden alkalamazásba 10másotpercenként belekell katintanom mert kilép az asztalra ha nem nyúlok hozá mi a baja mit kel álítani hogy jólegyen?

Figyelt kérdés
Ha írok ez elég idegesítő mert mindig a panlre kel katintani hogy benelegyen de a program nemkerületálcára és nem záródik be.
2013. dec. 8. 11:23
 1/9 Pál Patrik Attila válasza:
VÍRUS!Újra kell raknod az operációs rendszert!
2013. dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pál Patrik Attila, kérlek ne erőltesd a válaszolgatást, mert eddig kettőből egy kommented nettó hülyeség, egy meg találgatás és szánalmas megoldási javaslat.

Kérdező: Milyen videokártya van a gépben milyen driverrel?

G.

2013. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ati x1800gto driver alap ezt 2hónapja csinálja de ujrararakni nemakarom mert van vagy 100gb kiírnivaló 2sort nemtokanélkül leírni h nekéne belekatintanom aba amit írok elég boszantó.
2013. dec. 9. 15:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Első körben nézd meg, hogy ha kihúzod a billentyűzetet/egeret, akkor megszűnik-e.

Ha nem, akkor cseréld ki a videokártyád driverjét a legújabb stabil verzióra. Ha akkor sem jó, írj!

Ja, és milyen Windows van a gépen?

G.

2013. dec. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kicseréltem a drivert kihúztam a bilentyűt de nemoldódott meg a gond a windóz a sima sp3as aminekem jólbevált mindig szal valami vagy elálítodótt vagy egy hülye program az oka de sztem inkáb csak valami elálítás ha vírus lene a nodnak jelezni kéne meg az advancedetis szoktam futatni. Az ilyen panel kiugrásokat vagy hasonlókat hol lehet a gépen álítani?
2013. dec. 10. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Nos, ez határozottan érdekes. Minden felhasználónál így megy a dolog csökkentett módban is?

G.

2013. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen
2013. dec. 12. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Rakj be keni egy Linux Live CD-t (netről lehet beszerezni, kipróbáláskor a CD-ről fut a rendszer). Ha azzal is ilyen, akkor hardver, ha nem, akkor marad az újrarakás.

G.

2013. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget
2013. dec. 14. 17:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!