Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet fel telepíteni...

Miért nem lehet fel telepíteni a Microsoft Windows Xp Sp3-mat?

Figyelt kérdés

Mert az ezközök telepítésénél midig kilép egy ilyen üzenettel hogy

A redszer problémát talált, és a windows a számítógép károsodásának megelőzése érdekében leállt.


A rendszer működéséhez nélkülözhetelen folyamat vagy szál váratlanul leállt vagy le lett állítva. .......


technikai információ: ***STOP: 0X000000F4 (0X00000003,0X81E6338C,0X806056C6)

A fizikai memória listázása...

A fizikai memóriakiiratás kész.

már kb ötötszörre jelenik meg ez a képernyő próbáltam úgy is hogy benn volt mind a 4 db RAM meg úgy is hogy csak egy db volt bent régen gond nélkül fel tudtam tenni csak behallt a régi wincheszterem és az újra már nem tudom feltenni.



2013. dec. 8. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A hibakódok alapján az történik, hogy egy rendszer számára kritikus folyamat hirtelen leáll. Vajon miért?


1. Vagy te piszkálsz valamit, és leállítod, de arról tudnál.

2. Buherált, talán vírusos lemez.

3. Túl van húzva a proci.

4. Hibás RAM.

5. Egyéb hardverhiba.

2013. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés köszi az elsőt kilőném a másodkra se tippelnék mert eddig mindig jó volt a lemez a procit nem húztam soha tehát szerintem az se lehet a másik kettőt nem tudom. Esetleg van valami ötleted hogy hogyan tudnám feltenni?
2013. dec. 8. 12:08
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

Most új telepítésről beszélünk, vagy az xp frissítéséről sp 3 -ra?!

Ha nem fizikai egyéb géphiba akkor...

1)biost állítsd alapra, majd első boot-ra a telepítő meghajtót.

2)Ha más gyártótól származó eszközillesztő van a géphez, telepítés közben kell telepíteni (F6)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..

3)Újratelepítésnél formázd le!

2013. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés köszi nem frissitést hanem telepitést nem enged
2013. dec. 8. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!