Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van különbség a kettő közt?

Van különbség a kettő közt?

Figyelt kérdés

Microsoft office Enterprise 2007


Open office 4.0.1



Enterprise-al csináltam egy szöveges dokumentumot.Azt átküldtem egy barátomnak.Megnyitottuk nála Open Office 4.0.1 el és ott már teljesen másképp néz ki.

Ez miért van?

Egyébként egy önéletrajzról van szó.Csináljam meg inkább egy másik word-el?



#MicrosoftofficeEnterprise2007 #Openoffice4.0.1
2013. dec. 8. 18:38
 1/4 papagenou ***** válasza:
a két szerkesztő alapvetően külömböző formátummal dolgozik, azért. microsofttal asszem nem lehet openoffice formákban menteni, másik irányba emlékeim szerint működik. azonban online fileconverterek általában jól megoldják a problémát.
2013. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
.docx -be mentsd le, az szabványos!
2013. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Abban mentettem le,de valamiért másabb.

A szöveg körül vékony szürke vonalakból álló vonalak vannak.

Ha Enterprise-al nyitom meg a fájlt akkor szép és rendezett.

Ha Open office-al nyitom meg akkor rendezetlen és csúnya.

2013. dec. 8. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert hiába tudják létrehozni/megnyitni/szerkeszteni ugyanazt a fájlformátumot, a 2 program végső soron nem kompatibilis egymással 100%ig. Ezen nem kell meglepődni, mert a 2 cégnek semmi köze egymáshoz, csak az OO állítja magáról -tévesen-, hogy kompatibilis az MSO-szal.

Sztem a word csere nem fogja megoldani a problémát.

2013. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!