Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Libreoffice-ban van valamilyen...

Libreoffice-ban van valamilyen beállítás arra, hogy a bemutatók Power Point formátumban ne essenek szét?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem , hogy ha csinálok a libreoffice-al egy prezit és "microsoft office 2007/2010 XML pptx" formátumban mentem el. Ha pedig ezt a bemutatót megnézem mondjuk a power point viewer-el teljesen szétcsúszik az egész , a nagybetűkből kis betűk lesznek , a háttér is sokszor eltűnik , szóval teljesen hibásan jelenik meg. Nekem meg a suli miatt szükségem lenne arra hogy jól meglehessen jeleníti a bemutatókat power point-al. Úgy emlékszem valahol olvastam olyat is , hogy nem csak a formátumot kell átállítani mentéskor , hanem van valami más beállítás is amivel normálisan megjelenik. Esetleg valaki tud segíteni , hogy van-e ilyen beállítás , és ha igen akkor hogy lehet beállítani ? Átmeneti megoldásként a google drive-al csináltam bemutatót , azt is lehet menteni power point formátumban , az jól meg is jelenik , de ez nem a legjobb megoldás.

2013. dec. 15. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindkét rendszeren elérhetők az adott betűtípusok?


Lehet, hogy a régebbi office formátumba mentés jobb kompatibilitást eredményez.

2014. máj. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!