Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez most mi lehet, kell ettől...

Ez most mi lehet, kell ettől félni?

Figyelt kérdés

Windows 7 ultimate rendszerem van. Le lett a rendszer aktivátorozva.


Most elromlott a monitorom, a gép be volt kapcsolva. Egy másik monitort tettem rá a gépemre, és a windows 7 kiírta egy szövegbuborékban: A Windows aktiválása lejárt. Lejárt az aktiválási időtartam!

Ismét leszedtem ezt a programot, de most ugyanígy nem tudtam telepíteni, mert hibaüznetet írt ki. Tehát akkor aktiválva van? Csak egy vírus miatt írta ki ezt, hogy aktiválni kell?


1 vírust kiírtottam, és még mindig feladja ezt a szövegértesítő buborékot, hogy lejárt a rendszer és aktiváljam.


Vagyis:



2013. dec. 17. 20:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Emellett keletkezett egy "Rendszer számára fenntartott" meghajtó, Z kötet, ami sosem volt a meghajtóimnál.
2013. dec. 17. 20:42
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

A monitor elromlásnak, cserének ehhez semmi köze nem lehet. Az egy hardver (sőt, periféria, amit bármikor cserélhetsz), a Windows pedig egy szoftver.

Ha "Le lett a rendszer aktivátorozva", akkor nem járna le az aktiválás (vagyis az aktiválásra adott türelmi idő), ergo: nem volt az a Windows aktiválva. Viszont, ha lejárt az idő, akkor már nem is tudod aktiválni. Legfeljebb egy újratelepítés után...

(milyen jó az eredeti oprendszer (mármint a jogtiszta), az nem csinál ilyeneket. Telepíted, két kattintással aktiválod (nternet kell), aztán kész...)

2013. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. dec. 18. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!