Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Túl nagy adatsebesség és...

Túl nagy adatsebesség és teljes bitsebesség (Adobe After Effects)?

Figyelt kérdés

Készítettem egy videót Adobe After Effects programmal, de valami nem megfelelő.

Bemeneti videó: 1920x1080-as felbontás, 25 FPS, adatsebesség és teljes bitsebesség kb. 20000 Kb/s.

Kimeneti: .avi-ban (nem tudom, hogyan lehet átállítani a formátumot, ha lehet), felbontás 1920x1080, 25 FPS, de az adatsebesség és teljes bitsebesség 1.658.886 Kb/s (több, mint 1,5 Gb/s !!!), mérete: 0,9 Gb!

Próbáltam lecsökkenteni, negyedakkora felbontás, minden minimumon, akkor már a lejátszó is el tudta indítani, de ekkor már nagyon rossz volt a minősége, de az adatsebesség és teljes bitsebesség még mindig 100000 Kb/s felett volt.

Nem lehetne ezt lecsökkenteni valahogy, mert ez így "nem nagyon" jó.


Nem kell ekkora felbontás, de mondjuk 720p nem ártana.



2013. dec. 23. 18:16
 1/1 tamás-pc ***** válasza:
Fraps ot próbáld ki egy Crackelt Sony Vegas 12 társaságában, sosem volt még vele problémám és a 15gigás file ok 100megával(legtöbbször 720p) is gyönyörűek voltak.
2013. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!