Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom letörölni?

Nem tudom letörölni?

Figyelt kérdés
Advanced System Care 6 eltávolításánl Unins000.Msg fájl hiányzik,ahányszor csak megpróbálom eltávolítani,és nem lehet letörölni :/ Próbáltam a neten írt megoldásokat,de a frissebb Advanced System Care 7 telepítésénél és törlésénél sem tűnik el a gépemről a hatos verzió,próbáltam speciális uninstallerrel,előtte CCleanerrel,már rengetegszer újra is indítottam,de semmi nem vált be :/ Van valakinek valami megoldása? :/ Revolvo uninstallerrel meg az a bajom,hogy egy csomó értéket meg kulcsot kihoz,és nem tudom,hogy miket kéne eltávolítanom közülük,rosszabb helyzetet meg nem akarok.

#nem-tudom-letörölni-advanced-system-care-unins000
2013. dec. 30. 08:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat,Revo uninstallernek hívják :D
2013. dec. 30. 08:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg, ahova telepítetted (C/Program files) , keresd meg ott az Advanced System Care mappát jelöld ki és shift + delete gombokkal töröld, majd neten keresd meg, hogy a rendszerleiró adatbázisban milyen bejegyzéseket hozott létre és töröld azokat.
2013. dec. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,sikerült közben egy uninstallerrel,de követtem a te utasításaidat is,lájkoltalak :)
2013. dec. 30. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!